BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

dar susitiksim

M. Leknickas. Pažadėjau parašyti

Taip, žinau, žadėjau tau parašyti, bet nutiko netikėčiausių įvykių virtinė.

Pirma: supratau, kad pradedu įsimylėti (dažniausiai, suvokus šį faktą, jau būna per vėlu), o tai nežada nieko gera. Kritęs produktyvumas darbiniais klausimais (sugavau save keturiolika minučių žiūrint pro langą). Išsiblaškymas – anądien pamiršau nusišluostyti skutimosi putas, kurias, išskuodus laukan, kaip kokius pienių pūkus, išnešiojo vėjas. Sutrikęs miego ritmas. Kaip tiksliau? Vis dar mainau miego valandas į mėginimus kuo tiksliau atkartoti tavo veidą. Plaukų sruogos, antakiai. Akys. Lūpos. Prasivėrusios šiek tiek. Lūpos. Čia kaskart stabteliu. Visada. Pusė trijų nakties. Supranti apie ką kalba?

Antra: suvokiau rizikos tikimybę. O kas, jei susimausime, kaip susimovė daugia milijardinė pasaulio dalis, vėliau į pigiausias vienkartines nosinaites nardinantys apšerpetojusias nosis, 9 – ąjį kartą žiūrint vieną iš Hugh Granto filmų? Na taip, išskyrus „Bitter moon“.

Trečia: nežinau nuo ko pradėti. „Tai pradėk nuo pradžių, mulki!“, šūkteli kažkas. Ai, čia gi aš pats. Nebūna jums taip? Dieve, kai kuriais sekmadieniais nė nežinau nuo ko pradėti dieną, o čia? „Labas“? Vargeli, eikime prie ketvirto.

Ketvirta: kodėl turiu tai padaryti pirmas? Nes pasižadėjau. Na ir kas? Esu pasižadėjęs daug dalykų. Atsisakyti greito maisto, vartoti mažiau cukraus, išmokti valdyti emocijas. Ir kas iš to išėjo? Ne veltui sakoma „Pažadus lengva dalyti, sunku vykdyti“. Ačiū! Puikiai apibūdinote tokius, kaip aš.

Penkta: jei lemta, tai lemta. Ar ne? Tikiuosi tu linksėdama pritari ir mane supranti. Štai geriau luktelkim dar vieno netikėtumo. Juk taip dažnai sutinkame netinkamus žmones, juk žinai tą jausmą, kai pagalvoji, po velniais, kad tik kur nors nesusidurčiau su „įterpti vardą“? Ir dažniausiai BAM – jūs tarsi du neblaivūs vairuotojai supermarketo aikštelėje įvairuojate vienas į kitą. Tad žmonės, kuriems lemta susitikti – nesusitikti tiesiog negali! Juk taip? O jei ne – parašysiu. Netiki?

Pažadu

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą